Творча група "Пошук"
2.27.2018
2.20.2018
Вивчення геометричного матеріалу у спеціальній школі
Розділ 1. Точка, пряма, відрізок, промінь.
Точка, пряма, відрізок, промінь – геометричні фігури. Геометричною фігурою також є площина.
Для позначення геометричних фігур використовуються деякі букви латинського алфавіту: А, В (бе), С (це), D(де), Е, М, К, О, Р (пе), R (ер), S (ес), W(ве).
Відрізок — частина прямої, що
складається з усіх точок цієї прямої, котрі лежать між двома даними точками,
які називаються кінцями відрізка. Відрізок позначається двома великими
латинськими літерами, що відповідають кінцям відрізка.
Кожен відрізок має довжину. Щоб виміряти відрізок лінійкою з поділками, потрібно лівий кінець відрізка сумістити з поділкою лінійки. біля якоїрозміщене число 0, тоді число на лінійці. розміщене біля іншого кінця відрізка, покаже довжину цього відрізка.
1.26.2018
Виховна година "У колі дружньої родини". Підготувала: Олійник Н.І.
Виховна
година: «У колі дружньої родини»
Мета:
продовжувати роботу над згуртуванням
учнівського колективу ,
формувати
комунікативну компетентність учнів.
Розвивати вміння творити
добро у повсякденному житті, вміння
спілкуватися, створювати психологічний
комфорт навколо себе,
розвивати та корегувати психічні
процеси.
Виховувати
в учнів почуття доброти , милосердя,
чесності, людяності.
Обладнання:
Букет «Доброти», відеофільм, емблема,
горщик для квітів, зерна, «Скринька
добра та мішочок зла»,
«Чарівний
стілець», сувеніри- обереги, серце із
хутра.
Хід
заняття.
Вчитель.
-
Сьогодні ми з вами навчимося незвичайно
вітатися. (Діти цілують долоньки,
прикладають їх до сердечка, а потім
дмухають. Обов’язково потрібно
посміхатися.)
Тема
нашого заняття «Уколі дружньої родини»
-
Діти,
що ми називаємо родиною?
-А
чи можна назвати всіх нас «Шкільною
родиною»?
Навіщо
людина прийшла у цей світ? Для чого ми
живемо?
Щоб
навчатися, здобувати професію, працювати
, будувати своє життя. А щоб були ми
щасливими, нам потрібно,щоб нас оточували
добрі люди. Та щоб було більше добрих
людей, слід і самому робити більше добрих
справ.
Портрет
Сухомлинського
Великий
педагог В. О. Сухомлинський стверджував:
«Людина народжується на світ не для
того, щоб зникнути безвісною пилинкою.
Людина народжується, щоб лишити по собі
слід вічний. І нехай слід цей буде
сповнений добра».
І
зараз ми переконаємося у силі доброти.
Вправа
«Кулачок»
(Діти
розділені по парах. Перші затискають
в долоньках сонечко. По команді напарник
повинен отримати сонечко. )
-
Чи все треба здобувати силою?
-
Як можна отримати сонечко швидко і із
задоволенням?(попросити)
-
Як ви вважаете, яка людина сильніша?
-А
яке маленьке добро ми можемо зробити
для свого напарника? (подарувати сонечко)
Здавна
на Землі люди цінували праведне
життя – життя чесне, щире, відкрите,
правдиве. Потрібно утримувати себе від
поганих вчинків, лихих намірів. Зло, як
відомо, довго не забувається і породжує
зло. А от добро примножує добро.
-
Давайте замислимось,
що
таке доброта?
(Це добрі слова, вчинки, гарні думки,
любов до ближнього )
-
На що буде схожа наша доброта?
(На
дошці діти бачать сонечко, квіточку та
сердечко)
-
Чи хотілося б вам жити поруч з добротою?
-
Що треба робити , щоб навколо було менше зла?
-
Чи готові ви робити добро?
Інтегрований захід з математики та літературного читання "Турнір для допитливих"
Інтегрований
захід з математики та літературнго
читання
«Турнір
для допитливих».
«Математика
і поезія – два крила натхнення»
Коло
учасників:
учні 6-7 класів
МЕТА:
-
Освітня та корекційна мета:
-
поглиблення знань учнів з математики, літературного читання;
-
розвиток та корекція психічних процесів;
-
формування логічної компетенції учнів;
-
формування умінь та навичок, що створюють умови інтеграції учнів з особливим освітніми потребами у суспільство.
-
Ціннісно-орієнтовна:
-
виховання в учнів почуття гумору та дотепності, зацікавленості до вивчення математики;
-
розвиток умінь та навичок роботи у команді.
-
Стимулюючо-дійова:
-
-
сприяння згуртуванню колективу;
-
сприяння розвитку пізнавальної та творчої діяльності учнів.
Форма
проведення заходу:
інтегрований захід з математики та
літературного читання.
Обладнання:
презентація,
роздатковий матеріал, портрети
письменників та поетів, призи переможцям
та активним учасникам.
Хід
заходу
І.
Організаційна частина
Вступне
слово учителя:
Доброго дня, дорогі друзі!
Математики
урок-
Не
наука, просто шок!
Треба
цілий день зубрити,
Щоб
хоч трішки зрозуміти,
Як
помножити, відняти,
Поділити
чи додати!
Що
за мозок треба мати,
Щоб
це все запам’ятати!
Сьогодні
у нас відбудеться інтегрований захід
з математики та літературного читання
«Турнір для допитливих». Математика,
поезія і література мають багато
спільного. Багато задач можна подати у
віршованій формі. Деякі прислів’я,
приказки пов’язані
з числами.
Змагатися
будуть дві команди. Зустрінуться
запитання, які будуть вимагати від вас
винахідливості, розумової активності
та наполегливості. Головне сьогодні
проявити інтерес до вивчення математики,
поглибити свої знання та отримати
позитивні емоції. Якщо ж після цього
заходу ви ще більше полюбите математику,
літературне читання, з задоволенням
будете йти на уроки та до бібліотеки,
то я вважатиму, що мети заходу ми досягли.
ІІ.
Основна частина
Всі
завдання спроектовано на екран для
кращої концентрації уваги та активізації
пізнавальної діяльності.
Підписатися на:
Дописи (Atom)